Вівторок, 20.11.2018, 21:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопський НВК:
ЗОШ І ступеня-ДНЗ


Меню сайту
Категорії розділу
Форма входу
Нормативна база
Корисні сайти
Каталоги
регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Новини

Головна » Статті » Новини

Всеукраїнський дитячий «Конкурс саморобних подарунків»

Всеукраїнський дитячий «Конкурс саморобних подарунків»

 

Дитячий пізнавально-розважальний журнал «Професор Крейд» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти України проводить новий Всеукраїнський дитячий «Конкурс саморобних подарунків».

1
 
 

Стрімке зростання новітніх технологій та високий рівень масового промислового виробництва різних товарів та послуг залишають поза увагою такий вид особистісних подарунків, як саморобні. Адже зараз набагато легше вибрати та придбати вже готовий товар фабричної якості з величезного переліку існуючих продуктів. Подарунок перестає мати характер особливого, особистого, виготовленого саме для цієї людини. Дещо втрачається розуміння цінності подарунка, зробленого дарувальником власноруч. А саме подарунок, зроблений власноруч, єднає та згуртовує куди краще, ніж придбаний у магазині.

До участі у конкурсі запрошуються учні початкових класів (1-5 класи) усіх загальноосвітніх навчальних закладів України зі своїми вчителями, а також вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, секцій тощо) разом із керівниками. Період проведення: з 1 жовтня до 31 грудня 2013 року.

Для участі у конкурсі потрібно створити колективну конкурсну роботу — предмет побуту, декоративний виріб, іграшку, прикрасу, аксесуар або інший саморобний творчий виріб, гідний називатися «Подарунком». Вибір техніки виконання та матеріали — на розсуд виконавця.

Клас-переможець отримає сучасний технологічний подарунок для подальшого навчання – інтерактивну дошку Smart Board 480 з проектором.

 

Положення про проведення Всеукраїнського дитячого

«Конкурсу саморобних подарунків»

Стрімке зростання новітніх технологій та високий рівень масового промислового виробництва різних товарів та послуг залишають поза увагою такий вид особистісних подарунків як саморобні. Адже зараз набагато легше вибрати та придбати вже готовий товар фабричної якості з величезного переліку існуючих подарунків. Подарунок перестає мати характер особливого, особистого, виготовленого саме для цієї людини. Дещо втрачається розуміння цінності подарунка, зробленого дарувальником власноруч.

Саме тому дитячий пізнавально-розважальний журнал «Професор Крейд» ініціює проведення нового дитячого «Конкурсу саморобних подарунків».

Конкурсний формат такої ініціативи найбільш продуктивний, оскільки передбачає залучення дітей до цікавої колективної роботи, творчих роздумів та спілкування на тему створення саморобних подарунків, їх особливого значення та місця у нашому житті; винайдення цікавих та неординарних рішень у використанні матеріалів та технік виконання.

Загальні положення

Організатором конкурсу є редакція дитячого пізнавально-розважального журналу «Професор Крейд» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти України.

Мета й завдання конкурсу

1.     Сприяти формуванню прикладного творчого мислення та реалізації власних задумів.

2.     За допомогою колективної роботи сприяти розвиткові навичок абстрактного мислення, пошуку неординарних рішень у використанні різноманітних матеріалів та технік виконання.

3.     Творчим завданням мотивувати дітей до роздумів та спілкування на тему прикладного мистецтва та реалізації власних задумів.

4.     Зміцнити психологічні та емоційні стосунки між учителем та учнями.

Час проведення конкурсу

Всеукраїнський дитячий «Конкурс саморобних подарунків» проходить із 1 жовтня 2013 року до 31 січня 2014 року по всіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України.

Учасники конкурсу

До участі запрошуються учні початкових класів (1-5 класи) загальноосвітніх навчальних закладів віком від 6 до 12 років разом зі своїми вчителями. Також запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, секцій тощо) разом із керівниками.

Умови участі у конкурсі

1. Створити колективну конкурсну роботу — предмет побуту, декоративний виріб, іграшку, прикрасу, аксесуар або інший саморобний творчий виріб, гідний називатися «Подарунком». Вибір техніки виконання та матеріали — на розсуд виконавця.

2. Написати короткий опис конкурсної роботи на зазначену тему українською мовою (техніка виконання, послідовні етапи створення роботи, матеріали, які використовувалися для створення, кому призначається подарунок). Обсяг — 15-20 речень.

3. Для вчителя. Написати коротке доповнення до конкурсної роботи на тему: «Чому саме я (мій клас) повинна посісти перше місце?» або «Як я збираюся використовувати інтерактивну дошку у навчальному процесі?».

4. Надіслати конкурсну роботу та групове фото класу з копіями трьох річних передплатних абонементів на 2014 рік на журнал «Професор Крейд» на адресу редакції («Конкурс саморобних подарунків», редакція журналу «Професор Крейд», вул. Івана Мазепи, 10 а, м. Київ, 01010) до 31.12.2013 року. До конкурсної роботи додається копія заявки на участь у конкурсі встановленої форми.

Додатково:

Визначити відповідальну особу, яка представлятиме клас/групу (вчитель початкових класів, завуч, методист із виховної роботи та ін.).

Подати заповнену заявку (зразок додається) на участь у конкурсі до 20.12.2013 р. до редакції журналу «Професор Крейд» на поштову чи електронну адресу або по телефону (див. нижче). Максимальна кількість дітей, які беруть участь у створенні колективної роботи, — 30 осіб.

Вимоги до конкурсних робіт

На конкурс подаються колективно підготовлені дитячі роботи, що відповідають тематиці конкурсу. Конкурсу роботу необхідно підписати зі зворотної сторони так: назва роботи, назва матеріалу, який використали при створенні роботи; клас/група, які створювали роботу; ПІБ відповідальної особи; назва та повна адреса навчального закладу.

Надіслані конкурсні роботи не повертаються. Надсилаючи конкурсні роботи, учасники погоджуються з тим, що редакція дитячого пізнавально-розважального журналу «Професор Крейд» має необмежене за часом та територією право на використання надісланих учасниками творів шляхом публікації, розповсюдження, зміни, редагування, а також використання твору іншим чином.

У разі невиконання умов конкурсу творча робота розглядатися не буде.

Хід конкурсу

1 етап — Загальний — створення та відправлення конкурсних робіт.

Період: з 1 жовтня до 31 грудня 2013 року.

2 етап — Визначення переможців — члени журі визначають переможців серед усіх учасників.

Період: з 1 до 31 січня 2014 року.

3 етап — Нагородження переможців.

Період: з 1 до 27лютого 2014 року.

Підведення підсумків та визначення переможців

Переможці І етапу конкурсу визначатимуться членами журі на спеціальному засіданні.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

·         відповідність роботи тематиці конкурсу;

·         актуальність;

·         грамотність викладу, увага до деталей, охайність;

·         творчий підхід до виконання та оформлення роботи;

·         естетичний вигляд роботи;

·         простота й доступність сприйняття.

Склад журі:

1.     Представник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

2.     Представник Міністерства культури України.

3.     Представник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти України.

4.     Генеральний директор ТОВ «Компаньон Груп» — Мальцева Олена Якимівна.

5.     Редактор журналу «Професор Крейд» — Скачко Руслана Леонідівна.

6.     Провідний спеціаліст із методичного використання журналу «Професор Крейд» — Шендрик Ольга Василівна.

Нагороди для класів/шкіл-переможців

І МІСЦЕ — ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА SMART Board 480, проектор Mitsubishi, курс навчання з використання інтерактивної дошки у навчальному центрі SMART (м. Київ) від компанії «Литер».

ІІ МІСЦЕ — хімічні набори «Дивовижні природні явища» (Ізі Сайенс); найвеселіші ігри у світі – «Актівіті» та настільні ігри для вивчення англійської мови «Англійський клуб» (П’ятник); набори для творчості та канцелярія (Крайола); дитяча енциклопедична література, серія книг «Шукач», добірки журналів та коміксів.

ІІІ МІСЦЕ – набори пізнавальних ігор з дослідами фізичних законів (Ізі Сайенс), набори для творчості та канцелярія (Крайола); набори дорожніх ігор "Шахи” та "Морський бій” (П’ятник); серія книг «Шукач», енциклопедична література, добірки журналів та коміксів.

Переможці всіх номінацій додатково отримають: розміщення фотографії класу-переможця разом із роботою в одному з зимових номерів журналу; розміщення статті з фотографіями переможців на сайті www.kraid.com.ua; піврічну передплату на журнал «Професор Крейд» + літературно-музичний додаток для вчителя.

Учасники конкурсу, що посіли призові місця, будуть нагородженні грамотами за підписом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України

Заохочувальні подарунки отримають ті учасники конкурсу, роботи яких були кращими, але не посіли призові місця.

Усі учасники конкурсу незалежно від перемоги будуть нагороджені пам’ятними дипломами для вчителя та класу.

Організатор конкурсу залишає за собою право зміни переліку нагород для класів/шкіл переможців.

Умови отримання головного призу

1. Стати переможцем конкурсу.

2. Для вчителя (відповідальної особи). Пройти безкоштовний курс навчання з використання інтерактивної дошки у навчальному центрі SMART (м. Київ) від компанії «Литер».

2.1 Витрати на проїзд та проживання у м. Києві бере на себе переможець конкурсу. Дати та час проведення курсу навчання будуть узгоджені з переможцем на етапі його визначення.

2.2. У разі непроходження (неналежного проходження) курсу навчання з використання інтерактивної дошки, організатори конкурсу залишають за собою право перегляду результатів конкурсу та визначення іншого переможця.

2.3. Забезпечити наявність комп’ютерного обладнання у класі-переможця (не обов’язково на балансі школи).

Висвітлення результатів конкурсу

Висвітлення результатів конкурсу відбудеться шляхом розміщення статті з фотографіями переможців у лютневому номері журналу «Професор Крейд» та на сайті www.kraid.com.ua.

Добірка найкращих робіт конкурсантів буде запропонована до виставкового показу на тематичних заходах 2014 року, а фото кращих робіт учасників будуть розміщені на сайті www.kraid.com.ua.

Реквізити редакції

Адреса: «Конкурс саморобних подарунків»,

редакція журналу «Професор Крейд»,

вул. Івана Мазепи, 10 а, м. Київ, 01010.

Тел.: (044) 494 25 01,

факс: (044) 494 25 05,

e-mail: professor@kraid.com.ua.

Відповідальна особа Ольга Шендрик.

Інформація про видання

«Професор Крейд» — сучасний пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-12 років. Видається щомісяця. Герої журналу знайомлять дітей із навколишнім світом, географією та історією нашої планети, фізичними явищами й хімічними процесами, мовою й математикою тощо. Інформація подається в цікавій формі та підкріплюється різноманітними ігровими завданнями і творчими конкурсами. Окремі рубрики активно розвивають дрібну моторику рук, увагу, мислення, спостережливість, розширюють дитяче світосприйняття.

Журнал виходить разом із ігровим комп’ютерним додатком, на якому — комп’ютерні ігри, веселі пісні та їх караоке-версії, пізнавальні історії, казки, розмальовки, пазли, комікси, картинки на робочий стіл, відеорубрики «Майстерня Крейда» та «Лабораторія Крейда».

Категорія: Новини | Додав: Apis (05.11.2013)
Переглядів: 725 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
блок Goo
Педпреса
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Карта відвідувачів