Вівторок, 21.11.2017, 07:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопський НВК:
ЗОШ І ступеня-ДНЗ


Меню сайту
Категорії розділу
файли [2]
Уроки [7]
Методичні розробки уроків, презентації
Статті [3]
Доповіді, виступи
Проекти [2]
Проектна діяльність
Виховні заходи [5]
Методичні розробки виховних заходів, презентації
Форма входу
Нормативна база








Корисні сайти




























Каталоги
регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Каталог статей

Головна » Файли » Уроки

Урок-гра. КВК. Англійська мова
06.12.2013, 02:53

Тема: Урок-гра. КВК. Англійська мова

Мета: Відновити в пам’яті учнів та відпрацювати в усній формі лексику, вивчену на попередніх уроках (назви букв алфавіту, назви іграшок, тварин, овочі та фрукти, назви частин тіла, пір року професій, шкільних предметів, вірші),

розвивати мовленнєві здібності, пам'ять, увагу, мислення, орфографію, формувати навички фонемного слуху, навички поєднання букв у слові, вдосконалювати навички встановлення звуко-буквених відповідностей і значень слів на слух,

виховувати любов до іноземної мови, культуру спілкування в різних видах колективної діяльності.

 

Тип уроку: Урок узагальнення та систематизації знань.

 

Обладнання: нетбук, картки з буквами, наочність.

Хід уроку

I. Організаційний момент.

Визначити учасників. Поділити їх на дві команди.

 

II. Фонетична зарядка.

Пісня «Good morning».

 

III.Основна частина заходу. Завдання.

 

1.Питання-відповідь.

Перша команда задає питання іншій команді. За кожне питання і правильну відповідь команда одержує фішку.

-What is your name?

-How old are you?

-How are you?

-Where do you live?

-Have you got a….

-Can you…

-What is it?

-What is this?

-What is that?

-What is your job?

 

2.Хто швидший.

Вчитель називає вивчену букву. Яка команда швидше знайде її і покаже.

 

3.Складання слів з вивчених букв (за допомогою карток англійського алфавіту):

Ставок, шпилька, великий, прапор, стояти, глечик, робота, лампа, рука.

 

4.Фізкультхвилинка. (за допомогою нетбука)

"If Youre Happy And You Know It.”

 

 If you're happy and you know it, clap your hands!

 If you're happy and you know it, clap your hands!

 If you're happy and you know it,

 Then your face will surely show it.

 If you're happy and you know it, clap your hands!

 

 If you're happy and you know it, stamp your feet!

 If you're happy and you know it, stamp your feet!

 If you're happy and you know it,

 Then your face will surely show it.

 If you're happy and you know it, stamp your feet!

 

 If you're happy and you know it, shout Hooray!

 If you're happy and you know it, shout Hooray!

 If you're happy and you know it,

 Then your face will surely show it.

 If you're happy and you know it, shout Hooray!

 

 If you're happy and you know it, do all three!

 If you're happy and you know it, do all three!

 If you're happy and you know it,

 Then your face will surely show it.

 If you're happy and you know it, do all three!

 

5.Аудіювання.

Вчитель читає текст. Учасники називають іграшки, які вони почули.

It’s Ann’s birthday. Father gives her a nice doll. Mother gives her a big ball. Granny brings a bicycle. Aunt gives her a kite. Her brother prepares a puppy. A cousin gives her a balloon.

Які іграшки ви ще знаєте?

 

6.Хто швидше прочитає і перекладе слова.

1команда –little, doll, flag, man, dog, bed.

2 команда- still, bell, flat, map, pig, bad.

 

7.Мисливці.

На дошці вивішуються слова в транскрипції. Запрошуються два «мисливці».Учитель називає слово. Хто перший знайшов слово, забирає «здобич» собі. Перемагає той, у кого більше «здобичі».

 

8.Guess the animals.

1.It is green. It can jump. It is small.(A frog).

2.It is big ore small. It is brown.It can climb the trees.(A monkey).

3.It is not big. It is white or grey or red. It can wash and catch the mouse.(A cat).

4.It is big. It lives on the farm. It gives milk.(A cow).

 

9.Пісня «Old McDonald»

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had a cow, ee-i-ee-i-o.

 With a moo moo here and a moo moo there,

 Here a moo, there a moo, everywhere a moo moo.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had a pig, ee-i-ee-i-o.

 With an oink oink here and an oink oink there,

 Here an oink, there an oink, everywhere an oink oink.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had a duck, ee-i-ee-i-o.

 With a quack quack here and a quack quack there,

 Here a quack, there a quack, everywhere a quack quack.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had some chicks, ee-i-ee-i-o.

 With a chick chick here and a chick chick there,

 Here a chick, there a chick, everywhere a chick chick.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had some geese, ee-i-ee-i-o.

 With a honk honk here and a honk honk there,

 Here a honk, there a honk, everywhere a honk honk.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had a horse, ee-i-ee-i-o.

 With a neh neh here and a neh neh there,

 Here a neh, there a neh, everywhere a neh neh.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o,

 And on his farm he had a mule, ee-i-ee-i-o.

 With a hee haw here and a hee haw there,

 Here a hee, there a hee, everywhere a hee haw.

 Old MacDonald had a farm, ee-i-ee-i-o.

 

9.Хто назве якомога більше 1команда-тварин, 2команда-овочі та фрукти.

 

10.Фізкультхвилинка. (за допомогою нетбука)

 

Діти виконують дії під пісню "Head and Shoulders”.

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

And eyes, and ears, and mouth,

And nose.

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

 

11.Хто назве більше слів 1команда - які починаються на букву «в»,2команда - на букву «р».

 

12.Присідання.

Беруть участь по одному учню з команди. Їм дається листок, на якому написано 3 слова (top, left, apple).Учитель називає різні слова, якщо учень почує слово, записане на листочку, він повинен присісти. Хто першим присяде, той отримує фішку.

 

13.Запитання до команд.

1.Як називається перша буква англійського алфавіту/Болюча буква?

2.Якого кольору зима/літо?

3.Хто такий an elephant/a horse?

4.Які звуки у літери Оо/Gg?

5.Як англійською буде літак/корабель?

6.Лев англійською…/Тигр по-англійськи…

7.Скільки це eight/nine?

8.Яку відповідь ми дамо на питання How old are you?/How are you?

9.Яке слово означає колір і фрукт?

10.Півень англійською…

11.Який це колір grey?

12.Яка буква дає звук [i]?

 

14.Поставити букву.

A__d, p__n, s__t, t__n, e__g, b__d.

 

15.З’єднати слово з перекладом.

 

16.Чую-не чую.

Перша команда піднімає руку, якщо почує звук [  ],а друга, якщо звук [e].

Banana, cap, leg, desk, rabbit, bike, map, wet, best, book.

 

IV.Підведення підсумків заходу. Нагородження переможців.

 

 

 

Вчитель: Демченко Т.М. Конотопський НВК: ЗОШ I ступеня - ДНЗ

 

Категорія: Уроки | Додав: Apis
Переглядів: 1074 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
блок Goo
Педпреса
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Карта відвідувачів